Najczęstsze Pytania

Nic nie kosztuje. Wycena mebli jest całkowicie darmowa i nie zobowiązująca do zamówienia mebli w naszej firmie.

W większości przypadków jest darmowy, ale w przypadkach gdzie Klient mieszka w dalszej odległości od naszej siedziby lub zamówienie nie przekracza 1000zł opłata jest ustalana z Klientem telefonicznie przed pomiarem.

Projekt i wizualizacja jest zupełnie za darmo, ale wykonujemy to dopiero po zaakceptowaniu kosztów, podpisaniu umowy i wpłacie zaliczki. Niestety czas poświęcony na przygotowanie projektu to 3-4 dni więc nie możemy sobie pozwolić na każdorazowe wykonywanie projektu bez gwarancji na wykonanie zlecenia.

Po pomiarze, wycenie i otrzymaniu od Państwa wszelkich informacji i preferencji dotyczących wymarzonych mebli -rozmieszczenia szuflad, pułek, sprzętów kuchennych itd. nasz projektant przystępuje do przygotowania wizualizacji. Zwykle trwa to do 4 dni roboczych.

Meble oraz osprzęt do nich są produktami złożonymi, a co za tym idzie nie każdy jest w stanie je złożyć tak, aby nic nie uszkodzić  i nie utracić gwarancji. W związku z tym zdecydowaliśmy żę nie będziemy prowadzili sprzedaży wysyłkowej. (nie dotyczy mebli nietypowych wysyłanych w całości na palecie)

Tak, okres gwarancji to 12 miesiące od dnia montażu.